Skip to content

O nas

Dystrybucja, montaż, serwis

Nasza firma zajmuje się szeroko pojmowaną naprawą rowerów. Nie jesteśmy jednak typowym serwisem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, postanowiliśmy w pewien sposób zrewolucjonizować nasze usługi.

Wiemy, że korzystanie z roweru stało się modne – coraz więcej osób wybiera właśnie rower jako środek komunikacji po mieście. To nie tylko zdrowe, ale też przyczynia się do poprawy jakości powietrza. Jesteśmy jednak świadomi tego, że taki trend, wzmaga także większe zapotrzebowanie na usługi związane z szeroko rozumianym serwisem rowerowym.

o-nas-baner
serwis-montaz-baner

Samoobsługowe stacje naprawy rowerów, to rozwiązanie ze wszech miar wygodne i tanie. Rowerzysta – nawet w przypadku nagłej awarii, będzie w stanie bez najmniejszego problemu poradzić sobie z powstałą usterką. Nasze stacje wyposażone są we wszystkie, niezbędne do wykonania zarówno podstawowych jak i zaawansowanych napraw, narzędzia.

W wielu miastach Polski nasze stacje już się pojawiły i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony użytkowników. To, co w sposób szczególny wyróżnia nasze stacje naprawy rowerów, to przede wszystkim duży asortyment, jeśli chodzi o dostępne narzędzia. Każda stacja, wyposażona jest w komplet kluczy, które okażą się pomocne przy wymianie opon czy regulacji kierownicy. Posiadamy także narzędzia, które pozwolą wymienić łańcuch. Każda stacja naprawy rowerów, jest wyposażona w pompkę do kół.

Pragniemy podkreślić, że nie tylko rowerzyści mogą korzystać z naszych stacji naprawy rowerów. Duży zasób narzędzi, pozwala na dokonanie podstawowych napraw także w przypadku deskorolki czy hulajnogi.

Nasza firma, stawia na rozwój i właśnie z tego względu, cały czas zdobywamy doświadczenie jeśli chodzi o dostawę naszych samoobsługowych stacji naprawy rowerów. Wierzymy, że dzięki temu, już niebawem, w całej Polsce takie stacje się pojawią. Naszą misją jest to, aby wszyscy rowerzyści, mieli łatwy dostęp do stacji, w której bez konieczności odwiedzenia serwisu, dokonają różnych napraw swoich pojazdów. Wyznajemy zasadę, że życie należy sobie możliwie jak najbardziej ułatwiać, a nasze stacje naprawy rowerów są bardzo dużym udogodnieniem dla wielu rowerzystów.

123234491_4687095211362409_2332145304671651559_o(2)

Instrukcja

Zapoznaj się z instrukcją obsługi stacji.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Napisz do nas lub zadzwoń.

Sport Bike